Rupsje Nooitgenoeg nu in het theater!

Een hartverwarmende familievoorstelling
Geschikt vanaf 2 jaar | speelduur 55 min.| kaartverkoop: zie links naar theaters hieronder

 

Rupsje Nooitgenoeg Theatershow

Een magische theatershow

Na Amerika, Australië en Engeland komt ieders favoriete insectje Rupsje Nooitgenoeg, de Nederlandse en Belgische theaters binnen gekropen. In een prachtige en kleurrijke theatershow komt niet alleen dit hongerige rupsje tot leven, maar ook 75 karakters uit vier bekende verhalen van de wereldberoemde auteur Eric Carle. In een spel van licht, geluid en beelden worden kleine en grote bezoekers meegenomen in de wereld van het Blauwe Paard, Vader Zeepaard, het Eenzame Vuurvliegje en Rupsje Nooitgenoeg. Een magische, ritmische voorstelling waarbij je met een glimlacht op je gezicht het theater verlaat.

Rupsje Nooitgenoeg

De bestseller Rupsje Nooitgenoeg van Eric Carle vertelt het verhaal van een hongerige rups die zich overal doorheen eet tot hij er misselijk van wordt en hij uiteindelijk ontpopt tot een mooie vlinder. Het verhaal weet al 48 jaar de harten van families wereldwijd te veroveren en wordt nu naar de Nederlandse en Belgische theaters gebracht door producenten Mark van Ierssel en Just4Kids. In de prachtig vormgegeven theatershow komen naast Rupsje Nooitgenoeg nog drie andere verhalen van Eric Carle tot leven op het podium. De theatershow Rupsje Nooitgenoeg is geproduceerd door de Amerikaanse theatherproducent Rockefeller Productions.

Waar te zien?

29-09-2018 |16:00 uur | Theater De Lampegiet, Veenendaal | www.lampegiet.nl 
30-09-2018 |13:30 uur | CC Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht | www.stichting-cascade.nl
30-09-2018 |16:00 uur | CC Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht | www.stichting-cascade.nl
07-10-2018 | 15:00 uur | Cultuurcentrum vanBeresteyn, Veendam | www.vanberesteyn.nl
10-10-2018 | 15:00 uur |  RaboTheater de Enck, Oirschot | www.deenck.nl
16-10-2018 | 14:30 uur | Theaters Tilburg, Tilburg | www.theaterstilburg.nl
18-10-2018 | 15:00 uur | Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur | www.nieuwenobelaer.nl
21-10-2018 | 15:00 uur | Zaantheater, Zaandam | www.zaantheater.nl
23-10-2018 | 14:30 uur | Theater Sneek, Sneek | www.theatersneek.nl
24-10-2018 | 15:00 uur | Martiniplaza, Groningen | www.martiniplaza.nl
25-10-2018 | 14:00 uur | Theater de Purmaryn, Purmerend | www.depurmaryn.nl
26-10-2018 | 14:00 uur | Kennemer Theater, Beverwijk | www.kennemertheater.nl
27-10-2018 | 14:00 uur | Theater Orpheus, Apeldoorn | www.orpheus.nl
31-10-2018 | 15:00 uur | Theater de Maaspoort, Venlo | www.maaspoort.nl
04-11-2018 | 14:00 uur | Theater De Leest, Waalwijk | www.deleest.nl
18-11-2018 | 15:00 uur | Theater Koningshof, Maassluis | www.theaterkoningshof.nl
21-11-2018 | 15:00 uur | Cultuurhuis De Klinker, Winschoten | www.indeklinker.nl
25-11-2018 | 14:00 uur | Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen | www.stadsschouwburgendevereeniging.nl
09-12-2018 | 15:00 uur | Schouwburg Amstelveen, Amstelveen | www.schouwburgamstelveen.nl
23-12-2018 | 14:00 uur | Theater Kerkrade, Kerkrade | www.parkstadlimburgtheaters.nl 
26-12-2018 | 14:00 uur | Podium Hoge Woerd, De Meern | www.podiumhogewoerd.nl
26-12-2018 | 16:00 uur | Podium Hoge Woerd, De Meern | www.podiumhogewoerd.nl
28-12-2018 | 14:0 uur | Theater Junushoff, Wageningen | www.junushoff.nl
29-12-2018 | 14:00 uur | Scheldetheater, Terneuzen | www.scheldetheater.nl
29-12-2018 | 16:00 uur | Scheldetheater, Terneuzen | www.scheldetheater.nl
09-01-2019 | 14:00 uur | Theater Speelhuis, Helmond | www.theaterspeelhuis.nl
13-01-2019 | 13:30 uur | Theater De Kattendans, Bergeijk | www.kattendans.nl
13-01-2019 | 13:30 uur | Theater De Kattendans, Bergeijk | www.kattendans.nl
20-01-2019| 14:00 uur | Stadstheater, Zoetermeer | www.stadstheater.nl 
27-01-2019 | 14:00 uur | Nationaal Theaterweekend | www.nationaaltheaterweekend.nl 
03-02-2019 | 14:00 uur | Theaterhotel Almelo, Almelo | www.theaterhotel.nl
09-02-2019 | 14:00 uur | Theater Zuidplein, Rotterdam | www.theaterzuidplein.nl
10-02-2019 | 14:00 uur | Flint, Amersfoort | www.flint.nl
17-02-2019 |  14:00 uur | Schouwburg Amphion, Doetinchem | www.amphion.nl
24-02-2019 | 15:00 uur | Atlas Theater, Emmen | www.atlastheater.nl
27-02-2019 | 14:00 uur | Fulcotheater, Ijsselstein | www.fulcotheater.nl
03-03-2019 | 14:00 uur | Theater De Nieuwe Kolk, Assen | www.dnk.nl
09-03-2019 | 15:30 uur | Cultuurcentrum Evergem, Sleidinge, België | www.teleticketservice.com
17-03-2019 | 14:30 uur | Parktheater Eindhoven, Eindhoven | www.parktheater.nl
24-03-2019 | 14:30 uur | Theater de Kampanje, Den Helder | www.kampanje.nl
31-03-2019 | 15:00 uur | Isala Theater, Capelle a.d. Ijsel | www.isalatheater.nl
06-04-2019 | 14:30 uur | Schouwburg Cujk, Cujk | www.schouwburgcuijk.nl
07-04-2019 | 15:00 uur | Theater aan het Vrijthof, Maastricht | www.theateraanhetvrijthof.nl
14-04-2019 | 14:00 uur | Stadsschouwburg De Harmonie, Leeuwarden | www.harmonie.nl
17-04-2019 | 15:00 uur | Theater de Stoep, Spijkenisse | www.theatherdestoep.nl
21-04-2019 | 14:00 uur | Koninklijke Schouwburg, Den Haag | www.hnt.nl
22-04-2019 | 16:00 uur | Munttheater, Weert | www.munttheater.nl
24-04-2019 | 14:00 uur | Stadsschouwburg Velsen, Ijmuiden | www.stadsschouwburgvelsen.nl
28-04-2019 | 13:15 uur | DeLaMar Theater, Amsterdam | www.delamar.nl
01-05-2019 | 14:00 uur | Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard | www.coolkunstencultuur.nl
02-05-2019 | 14:00 uur | Spant!, Bussum | www.spant.org
02-05-2019 | 16:00 uur | Spant!, Bussum | www.spant.org
04-05-2019 | 13:30 uur | Schouwburg Het Park, Hoorn | www.hetpark.nl
05-05-2019 | 13:30 uur | Wilminktheater, Enschede | www.wilminktheater.nl
05-05-2019 | 16:00 uur | Wilminktheater, Enschede | www.wilminktheater.nl
08-05-2019 | 15:30 uur | Capitole Gent, Gent, België | www.teleticketservice.com 
11-05-2019 | 15:00 uur |  Theater De Hofnar, Valkenswaard | www.hofnar.nl
12-05-2019 | 14:00 uur | Markant Uden, Uden | www.markantuden.nl
19-05-2019 | 15:00 uur | Theater Castellum, Alpen a/d Rijn | www.theatercastellum.nl
26-05-2019 | 13:30 uur | Leidse Schouwburg, Leiden | www.stadspodia.nl
26-05-2019 | 16:00 uur | Leidse Schouwburg, Leiden | www.stadspodia.nl
29-05-2019 | 13:30 uur | De Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk | www.rijswijkseschouwburg.nl 

Over de Cast

Kate Hoffman:
19 jaar oud. Vroeger was het altijd al een dolle boel in huize Hoffman! Als kleine meisjes stonden wij (mijn 2 zusjes en ik) vaak te springen, dansen, zingen en natuurlijk ‘ACTEREN’! Vanaf een jaar of 6 heb ik spelenderwijs kennis gemaakt met toneel. Eerst bij een buurtvereniging, later musicallessen en uitvoeringen als ‘Pippin’ en ‘Hairspray’ bij Oberon in Alkmaar. Afgelopen jaar ben ik geslaagd voor mijn VWO-diploma en ik vind het helemaal geweldig dat ik dit jaar de planken op mag met Rupsje Nooitgenoeg. Het is een hele leuke, kleurrijke en verrassende voorstelling. De schoonheid zit in de details en de enthousiaste reacties van de kinderen dat maakt het magisch.

Robin de Weert:
21 jaar oud. Mijn eerste ervaring met theater was toen ik 11 jaar was. Toen begon ik mijn grote theater avontuur bij Tarzan de Musical in het Circustheater waar ik de rol van kleine Tarzan mocht spelen. Ik ben net afgestudeerd als musical artiest bij de Dutch Academy of Performing Arts. Vanuit hier heb ik meegespeeld in “Bonte Avond in Sesamstraat” als Tommie. Ik mocht ook de rol van Bitzer spelen in de voorstelling “Bitzer is Verliefd” van Shaun het Schaap. Nu speel ik mee in de prachtige voorstelling “Rupsje Nooitgenoeg”.

Ilse Klein Geltink:
28 jaar. Altijd aan het acteren, zingen en dansen geweest. Niet dat ik als klein meisje geloofde dat ik van deze passie mijn beroep zou maken, want dat wereldje leek voor mij -als meisje van de boerderij- onbereikbaar ver. Toch ging ik lessen volgen en ontdekte dat er wel degelijk mogelijkheden waren. Ik werkte vier jaar in de kinderopvang toen ik besloot het roer om te gooien: ik volgde twee jaar een musicalopleiding en ging als zzp’er het vak in. Daarnaast studeer ik parttime aan een theateropleiding. Voor nu de perfecte combinatie. Leren en direct toepassen in de praktijk. Wat is die praktijk dan zoal? Diverse kindertheatervoorstellingen, een muziektheatervoorstelling, een korte film, klusjes als (stem)actrice en dansen in een dinershow. Daarnaast zing ik met ‘I aM’ Nederlandstalige (pop)liedjes van toen en nu. Terugdenkend aan hoe ikzelf als kind kon verdwijnen in fantasie, vind ik het geweldig dat we met deze voorstelling de kinderen volledig mee kunnen nemen in een magische wereld waarin de karakters tot leven komen en de muziek, lichten en effecten het helemaal afmaken. De hartverwarmende reacties en glunderende koppies in de zaal; daar doe ik het voor. Nieuwe, kleine theaterfans: wees welkom!

Kelly Alblas (regie):
27 jaar oud. Ik ben de regisseuse en tourmanager van de tournee van Rupsje Nooitgenoeg in Nederland en België. Van kinds af aan ben ik al bezig met theater en dansen. Ik ging naar Jeugdtheaterschool Rabarber en werkte voor NME events en studeerde aan de Dutch Academy of Performing Arts. Ik heb als actrice gespeeld in diverse Sesamstraat-voorstellingen. Nu sta ik met de regie aan de andere kant waar ik me prima op mijn gemak voel. Het is geweldig mooi om met deze fantastische groep mensen te mogen samenwerken en natuurlijk bijzonder om deze jeugdherinnering tot leven te laten komen door middel van deze prachtige voorstelling. Ik weet zeker dat zowel jong als oud er enorm van gaan genieten. Natuurlijk ga ik in toekomst nog meer regisseren want hiervan heb ik nog steeds niet genoeg.

Bekijk hier de trailer